Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 33
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Аналітична довідка за 2012-2013 н.р.
[ Викачати з сервера (105.0 Kb) ] 08.08.2013, 19:57

 

Аналітична  довідка

про  стан інформатизації

в Петро-Михайлівській  ЗОШ за  2012-2013 навчальний рік

        

          Упровадження  сучасних інформаційно-комунікаційних технологій визначено Національною доктриною розвитку освіти, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №1722 «Про схвалення Концепції Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року», наказом відділу освіти Вільнянської райдержадміністрації від 23.03.2011 №146 «Про затвердження заходів  у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Вільнянського району інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року» та  наказу по школі від 08.04.2011 № 98.

            Відповідно до заходів   робота  у 2012-2013 н.р. проводилася за такими напрямками:

·        стан  комп’ютеризації управлінської діяльності;

·        наявність ліцензійного  базового  програмного забезпечення;

·        стан  використання  навчального, управлінського  програмного  забезпечення;

·        використання Internet - технологій  у навчально-виховному  процесі  та управлінській   діяльності.

             Школа забезпечена 2 НКК, які відповідають санітарним нормам, що зазначені в «Державних санітарних правилах та нормах облаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп’ютерах” ДСанПіН 5.5.6.009-98, Постанова Головного державного санітарного лікаря України  30.12.1998 N 9.

           У кабінетах інформатики в повному наявні нормативні документи, які обов’язкові згідно з Положенням про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, що затверджено Наказом Міносвіти і науки України 20.07.2004 № 601.

      Комп’ютерні класи мають в своєму складі 20 комп’ютерів(1+10, 1+8). В  школі функціонує мультимедійний  клас, який складається з  мультимедійної  дошки, проектора та комп’ютера.

     У  поточному навчальному році вивченням загального курсу «Інформатика» було охоплено 37 учнів 9-11 класів,крім того  60 учнів початкової ланки ( 2-4 класів) відвідували факультатив  «Сходинки до інформатики».

     Медіатека комп’ютерних  класів  налічує 113 електронних посібників та ППЗ (31 ліцензовані та 84 без ліцензії), що рекомендовані МОН України та наявні у НМЦ ІІТН ЗОІППО.

     У колективі працює 18 учителів, які 100% пройшли курси ІКТ, що  дало педагогам можливість ефективніше здійснювати  навчально-виховний процес з використанням комп’ютерної техніки.

     За  поточний  навчальний  рік  проведено   218   уроків   із  використанням  інформаційно-комунікаційних технологій. Найактивніше  в навчально-виховному   процесі    використовують сучасні інформаційні технології   педагоги:  Полупан  І.І., Подлєвська О.В., Рижий  Ю.І., Даниленко О.І.,  Корнєва  Т.К., Рижа Л.П., Олійник М.О.

 

 

   

 

      

 

 

 

 

 

       

         Протягом 2012-2013 н.р. педагогічні працівники школи продовжували  свою роботу спрямовану на підвищення  рівня оволодіння навичками роботи з комп’ютером. Із цією метою на навчальний рік було заплановано роботу кабінету інформатики з урахуванням часу для індивідуальних занять учителів.       

    Протягом   року  на  базі  школи  було  проведено районні методичні об’єднання вчителів  історії, української мови та літератури,  технічної  праці, образотворчого мистецтва   та  методичні  об’єднання  освітнього  округу  вчителів  математики,  хімії та початкових  класів, на  яких вчителі Рижа  Л.П., Даниленко О.І.,  Андрущенко О.М., Андрущенко В.В., Запорожець  С.А., Корнєва  Т.К., та Легецька  О.С. ділилися  власним досвідом з педагогами району, використовуючи  ІКТ.     

 

 

 

 

 

 

 

     

     

 

 

 

       У  навчальному  закладі  проведені  засідання  шкільних  методичних  об’єднань  вчителів-словесників, вчителів  природничо-математичних  дисциплін, класних керівників  та  вихователів  ГПД, у ході  яких  вчителями  використовувалися  комп’ютерні та  мультимедійний  класи.  

        2012-2013 навчальний рік  було оголошено в освітніх  закладах Запорізької області роком мережевої взаємодії «Життя он-лайн». В рамках цього проекту на ЗапоВікі проводилися заходи на формування та розвиток ІТ-компетентності вчителів. Так, педагоги нашої школи Полупан І.І. та Рижий Ю.І. стали учасниками  захоплюючого  веб-квесту,  а  вчитель інформатики  ще випробував свої сили у конкурсі емблем.

     Вже за  традицією, на початку лютого Петро-Михайлівська школа брала участь у проведенні «Дня безпечного Інтернету», протягом якого учні детальніше знайомилися з ризиками та перевагами користуванням Всесвітньої мережі.

      А  в листопаді  12  учнів  школи  стали учасниками міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер», з них 5 школярів отримали результат - «добре».

     Систематично  проводилася робота з обдарованою молоддю вчителя  інформатики Рижого Ю.І., результатом якої є ІІІ місце учениці 10 класу Кальян Анни на ІІ етапі олімпіади з інформаційних технологій.            

         З метою  активізації  роботи з інформатики згідно  річного  плану  школи  у  серпні  2012 року  проведено  засідання педагогічної  ради    «Аналіз навчально-виховного  процесу  за  2011-2012 навчальний  рік та завдання  на новий  рік», у лютому 2013 року (протокол від 22.02.2013 №2 «Стан  використання ІКТ у  навчально-виховному процесі педагогами  школи», у квітні 2013 року (протокол від 24.04.2013 №4 «З досвіду впровадження нетрадиційних  форм та методів роботи в навчально-виховному процесі»,  в ході яких були відмічені  позитивні сторони, вказані недоліки в роботі та шляхи їх усунення. Відповідно видано наказ по школі від 25.03.2013 № 64 «Про стан використання  інформаційно-комунікаційних технологій  та їх  роль у  навчально-виховному  процесі».

        За 2012-2013 н.р. у школі  відремонтовано  комп’ютери, які   в  процесі  роботи виходили з  ладу,  замінено    мишки   та  клавіатури  для  ПК.

       Проте  для  покращення  матеріально-технічної  бази  з  інформатики, щоб  наблизити процес  до   нинішніх  вимог, бажано   придбати   інтерактивну   дошку, забезпечити кабінети та бібліотеку школи комп’ютерною технікою, вчителям  поповнювати  шкільну  медіатеку.

       Аби   підняти  на  новий          рівень  інформатизацію  школи  необхідно:

·        зобовязати педагогів забезпечити дистанційне навчання учнів з навчальних предметів під час призупинення навчальних занять;

·         забезпечити участь колективу школи  у  всіх  районних  та  шкільних  заходах  з  предмету;

·        активніше  використовувати  електронні  посібники  у  навчально-виховному  процесі, удосконалювати  роботу  над  створенням  проектів,

·         лаборанту  НКК та вчителю інформатики  постійно  працювати  над  веб-сайтом  школи, продовжувати роботу з обдарованими дітьми.

                 

Категорія: Мої файли | Додав: pmschool
Переглядів: 566 | Завантажень: 49 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Фотоальбом

Календар

Пошук
Друзі сайту