Головна » Архів матеріалів

У вівторок  11 червня в актовій залі нашого закладу відбулася урочиста  подія  для учнів 9 класу (класний керівник Т.К. Корнєва), а саме - вручення свідоцтв про базову середню освіту.  Так, 15 дев'ятикласників  отримали з рук директора навчального закладу  такий важливий та довгоочікуваний документ, який дасть їм змогу продовжити подальше навчання в старшій школі або в спеціалізованих училищах чи коледжах.

Переглядів: 45 | Додав: pmschool | Дата: 12.06.2019 | Коментарі (0)

1 червня до Дня захисту дітей для школярів ОКЗ "Орієнтир" за сприяння Петро-Михайлівської територіальної громади було організовано поїздку до цирку в місті Запоріжжя для перегляду цікавої програми.

Переглядів: 47 | Додав: pmschool | Дата: 12.06.2019 | Коментарі (0)

З  27  травня  в  школах  нашої  країни  почали  функіонувати  пришкільні мовні школи. В цьому році школярі  2-6  класів  ОКЗ "Орієнтир"  теж  почали  вдосконалювати  свої  знання з  мов (англійської та української), відвідуючи мовну школу "Harmony".  Більш  детально  про  роботу  мовної  школи  читайте  на  сторінці  у  розділі Виховна  робота.

Переглядів: 54 | Додав: pmschool | Дата: 29.05.2019 | Коментарі (0)

З початком канікул школярі нашого закладу здійснили поїздки у місто Запоріжжя. Так 27 травня група дітей здійснили подорож до парку "Дубовий гай", де гарно провели час на атракціонах, а потім відвідали музей експериментів.

А 28 травня за сприяння соціальних служб було організовано поїздку до Запорізької обласної філармонії на "Мультконцерт".

Переглядів: 54 | Додав: pmschool | Дата: 29.05.2019 | Коментарі (0)

24  травня  в ОКЗ "Орієнтир"  одинадцятикласники попрощалися зі своєю  альма матер та наставниками. З напутніми  словами до них звернулися директор школи, голова місцевої  територіальної громади, директор ПрАТ "Петро-Михайлівське", які привітали вчорашніх школярів із здобуттям середньої освіти та побажали їм щасливої дороги в житті.   Випускники в свою чергу подякували педагогам за все, що вони зробили для них.

Це свято назавжди закарбується у пам'яті випускників.

Переглядів: 62 | Додав: pmschool | Дата: 26.05.2019 | Коментарі (0)

22 травня у середу в актовій залі для 4-класників та їх батьків відбулося  свято прощання з молодшою школою. В цей день школярі попрощалися зі своєю "класною" мамою - Доновською М. С., подякували їй за кропітку працю, щоб вже з нового учбового року прийти в 5 клас за новими знаннями.

Переглядів: 47 | Додав: pmschool | Дата: 26.05.2019 | Коментарі (0)

20 травня  благодійна організація КАРІТАС разом з педагогом-організатором та учнівською радою ОКЗ "Орієнтир" влаштували квест для учнів 7-10 класів, протягом якого учні рухалися від станції до станції і досліджували різні явища.  Станції квесту були цікавими і повчальними, наприклад у хімічному кабінеті було проведено дослід з білком. Діти мали відгадати які саме речовини були додані до білка, після чого організатори пояснили як алкоголь впливає на організм людини, адже білок є невід'ємною складовою нашого організму. Школярі отримали багато цікавої та корисної інформації та добре провели час. Дякуємо організаторам!

Переглядів: 45 | Додав: pmschool | Дата: 26.05.2019 | Коментарі (0)

Кожний третій четвер травня  відзначається  Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

В  нашому  закладів цей день педагоги та школярі одягнулись у вишиванки,  провели квест для молодших школярів, а також провели конкурс "Найвишиваніший клас", в якому перемогли учні 7 класу.

Переглядів: 61 | Додав: pmschool | Дата: 22.05.2019 | Коментарі (0)

9-го травня, вже за традицією, мешканці нашого села зібралися біля братської могили, щоб вшанувати пам'ять всіх загиблих у Великій вітчизняній війні.  Тут відбувся мітинг та літературно-музична композиція, присвячені цій знаменній даті. Із вітальними словами до присутніх звернулися голова сільради Малик О.В., директор місцевої школи Рижа Л.П. Лунали фронтові пісні та рядки віршів на воєнну тематику у виконанні петромихайлівських школярів. Цей день надовго залишиться у пам'яті присутніх.

Переглядів: 64 | Додав: pmschool | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

8 травня  людство відзначає  День Пам'яті та Примирення, згадуючи всіх загиблих за роки Другої світової війни. В цей день у ОКЗ "Орієнтир" відбулася лінійка пам'яті, на якій всі присутні, з маками на грудях, пригадали  ті страшні часи  та вшанували полеглих. Також в цей день мешканці Петро-Михайлівки стали учасниками вже традиційного районного автопробігу, який присвячено великій перемозі над фашизмом.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 56 | Додав: pmschool | Дата: 09.05.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 30 31 »

«  Січень 2020  »